Budowlani - Lechia Zamieściłem zdjęcia z niedzielnego meczu z

Jutro zamieszczę zdjęcia z meczu.

28.08.2005

Porażka z Lechią

Budowlani Lublin - Lechia Gdańsk 13:19 (3:9)

Kolejnej porażki doznali rugbiści Budowlanych Lublin. Tym razem nie dali rady gdańskiej Lechii. Co prawda goście przystąpili do meczu w roli faworyta, ale lublinianom niewiele zabrakło do zwycięstwa.
Początek spotkania to przewaga Lechii, która z trzech rzutów karnych uzyskała przewagę 9:0, przed przerwą także z karnego 3 punkty zdobył Rafał Janeczko i po 40 minutach Budowlani przegrywali 3:9.
Druga część meczu była znacznie lepsza wykonaniu lubelskiej ekipy. Po kolejnych 3 punktach Rafała Janeczki zrobiło się 6:9. Niestety, po niedokładnym podaniu Lechici przechwycili piłkę i zdobyli punkty między słupami.
Po położeniu Stanisława Więciorka nasi zmniejszyli przewagę Lechii. W ostatnich 5 minutach Budowlani nie schodzili z pola obronnego gości, ale niestety nie zdołali zdobyć decydujących punktów.

Skład:
Daniel Pieniak (Tomasz Jóźwik), Paweł Szafranek (Tomasz Brzezicki), Paweł Pieniak, Bartłomiej Jasiński, Wojciech Gulski (Michał Kowal), Maciej Niedźwiecki, Jakub Jasiński, Stanisław Więciorek, Taras Sawczyn (Kamil Walaszek), Tomasz Mietlicki, Bartłomiej Mazur, Michał Jakimiński, Piotr Marcinkowski, Paweł Czerwonka, Rafał Janeczko.

Punkty:
Rafał Janeczko 8, Stanisław Więciorek 5

26.08.2005

Artykuł

Zamieściłem nowy artykuł z Dziennika Wschodniego.

Wszystkim kibicom przypominam, że mecz z Lechią Gdańsk odbędzie się w niedzielę o godzinie 15.00.

25.08.2005

Puchar Polski

Znana jest juz drabinka Pucharu Polski. Pierwsza runda zostanie rozegrana 17 lub 18 września 2005.
Budowlani wyjadą do Pruszcza na mecz z drugoligową ekipą Czarnych Pruszcz Gdański.
puchar

23.08.2005

Treningi juniorów

Juniorzy i kadeci wznawiają treningi. Zawodnicy z roczników 1987-1990 spotykają się w klubie w najbliższą środę (24.08.2005) o godzinie 17.30.

22.08.2005

Tabela i artykuły

Uaktualniłem tabelę oraz dodałem trzy artykuły dotyczące naszego meczu z Orkanem Sochaczew.

21.08.2005

Porażka w Sochaczewie

Orkan Sochaczew - Budowlani Lublin 12:10 (3:10)

Od porażki zaczęli rugbiści Budowlanych nowy sezon I ligi. Mecz zaczął się od stworzenia punktowej sytuacji przez lublinian, niestety z podyktowanego młyna bardzo blisko pola punktowego rywala nie udało się zdobyć punktów. Orkan odpowiedział celnym rzutem karnym. Po kilku minutach Tomasz Stępień wyrównał również z karnego. Przewaga Budowlanych została udokumentowana przyłożeniem i skutecznym podwyższeniem przez Stępnia.
Druga połowa była bardzo wyrównana, gospodarze nie stworzyli zagrożenia pola punktowego, ale bardzo skutecznie egzekwowali rzuty karne. W ostatnim, dającym im zwycięstwo, piłka trafiła w słupek i wpadła do bramki na 5 minut przed końcem spotkania. Mimo huraganowych ataków Budowlanych wynik niestety nie uległ zmianie.
Zespół lubelski wystąpił w bardzo odmłodzonym składzie, w pierwszej piętnastce wybiegło aż siedmiu aktualnych juniorów.

Skład:
Daniel Pieniak (47' Tomasz Jóźwik), Paweł Szafranek (73' Tomasz Brzezicki), Paweł Pieniak, Bartłomiej Jasiński, Michał Kowal (45' Paweł Niedziółka), Maciej Niedźwiecki, Stanisław Niedźwiecki (11' Piotr Psuj), Jakub Jasiński, Taras Sawczyn, Rafał Janeczko, Michał Jabłoński, Tomasz Stępień, Piotr Marcinkowski, Bartłomiej Mazur, Kamil Walaszek.

Punkty zdobył:
Tomasz Stępień 10

Statystyki zostały uaktualnione.

20.08.2005

Przegrana po walce

Wiadomość z ostatniej chwili

Niestety w pierwszym meczu tego sezonu Budowlani przegrali w Sochaczewie z Orkanem 12:10.
Wszystkie punkty dla lublinian zdobył Tomasz Stępień, natomiast Orkan punktował karnymi.

Inauguracja rozgrywek

Dzisiaj, wyjazdowym meczem, Budowlani Lublin zainaugurują jesienną rundę rozgrywek. O 14.00 zmierzą się w Sochaczewie z Orkanem.

18.08.2005

Lwowiacy w Budowlanych

Dwóch zawodników Sokoła Lwów - Taras Sawczyn
i Aleksander Czasnowski od wtorku trenuje razem z naszą drużyną.
Pierwszy gra na pozycji łącznika młyna, drugi to obrońca. Mają po 20 lat, występowali w tym roku na młodzieżowych mistrzostwach Europy w Hiszpanii w reprezentacji Ukrainy.

Artykuł

Dodałem artykuł z wczorajszego Kuriera Lubelskiego.

11.08.2005

Korekta składu

Wprowadziłem drobne poprawki do składu seniorów.

07.08.2005

Sokół LwówZamieściłem dwadzieścia dwa zdjęcia
ze sparingowego meczu z Sokołem Lwów.

06.08.2005

Zwycięstwo w strugach deszczu

Budowlani Lublin - Sokół Lwów 17:0 (12:0)

Budowlani pokonali w towarzyskim meczu Sokół Lwów 17:0 (12:0). Mecz odbył się w strugach padającego deszczu.
Grano 4 x 20 minut. W pierwszej odsłonie zdecydowanie górą byli Budowlani. Później gra się wyrównała. Ciągle padający deszcz nie pozwolił na wyższe udokumentowanie zwycięstwa. Zbyt wiele błędów techniki indywidualnej, nie pozwoliło na kolejne przyłożenia.

Skład:
Tomasz Jóźwik, Paweł Szafranek (Tomasz Brzezicki), Marcin Rudź (Bartosz Szyba), Bartłomiej Jasiński, Michał Kowal (Stanisław Niedźwiecki), Maciej Niedźwiecki, Jakub Jasiński, Stanisław Więciorek, Rafał Janeczko (Taras Sawczyn), Tomasz Stępień, Michał Jabłoński, Bartłomiej Mazur, Przemysław Guz (Piotr Psuj), Paweł Czerwonka (Sebastian Wojtaszek), Kamil Walaszek (Aleksander Czasowski)

Punkty zdobyli:
Stanisław Więciorek10, Tomasz Stępień 5, Rafał Janeczko 2

Jutro na stronie pojawią się zdjęcia z meczu.

05.08.2005

Jutro mecz

Jutro o godzinie 11.00 na stadionie przy ul. Krasińskiego Budowlani Lublin rozegrają mecz sparingowy z Sokołem Lwów.
Wstęp będzie bezpłatny - zapraszamy wszystkich kibiców.

04.08.2005

Terminarz

Zamieściłem aktualny terminarz spotkań I ligi rugby.

03.08.2005

Treningi

Zmieniły się terminy treningów drużyny seniorów.
Spotykamy się od poniedziałku do piątku o godzinie 17.30.

Skład seniorów

Uaktualniłem skład drużyny seniorów, do którego doszli zawodnicy z rocznika 1987.

Jutro zamieszczę terminarz spotkań ligowych na sezon 2005/2006

02.08.2005

Zdjęcia z obozu

Obóz w Brennej Zamieściłem dwanaście zdjęć z zakończonego w niedzielę obozu seniorów.
Zapraszam do galerii

01.08.2005

Po obozie

Na obozie w Brennej nasz zespół rozegrał dwa mecze kontrolne. Pierwszy, w formie gry szkolnej, z przebywającą w tym samym czasie na zgrupowaniu reprezentacją Polski juniorów. Padł remis 3:3, grano tylko na przyłożenia.

Bartłomiej Jasiński 2,
Piotr Psuj 1.

W drodze powrotnej 31.07.2005 Budowlani zagrali mecz sparingowy z beniaminkiem I ligi Juvenią Kraków.
Juvenia Kraków - Budowlani Lublin 17:32 (10:17)

Rafał Janeczko 12,
Michał Jakimiński 5,
Bartłomiej Jasiński 5,
Jakub Jasiński 5,
Maciej Niedźwiecki 5.

Skład: Daniel Pieniak (tylko w pierwszym meczu), Bartosz Szyba, Paweł Szafranek, Tomasz Brzezicki, Michał Kowal, Bartosz Jasiński, Jakub Jasiński, Maciej Niedźwiecki, Stanisław Niedźwiecki, Piotr Psuj, Rafał Janeczko, Michał Jabłoński, Michał Jakimiński, Piotr Marcinkowski., Przemysław Guz, Bartłomiej Mazur, Sebastian Wojtaszek, Kamil Walaszek, Karol Burda (tylko w pierwszym meczu).
Nie grali: Tomasz Jóźwik - kontuzja, Stanisław Więciorek - wcześniejszy wyjazd.